1 milyon dolar maaş iddiası... Rıdvan Dilmen Odatv'ye konuştu

NTV'deki uzun süreli yorumculuk kariyerini bitiren Rıdvan Dilmen, yeni sezonda TRT ekranlarında olacak. Dilmen'in kazancıyla ilgili de çok ses getirecek bir iddia ortaya atıldı...


 

NTV'deki uzun süreli yorumculuk kariyerini bitiren Rıdvan Dilmen, yeni sezonda TRT ekranlarında olacak. Dilmen'in kazancıyla ilgili de çok ses getirecek bir iddia ortaya atıldı. Tecrübeli futbol adamının bu sezon için yıllık 1 milyon dolar maaş alacağı öne sürüldü.

Rıdvan Dilmen, yeni sezonda TRT ekranlarında futbolseverle buluşacak. NTV'deki işini bırakmasıyla gündem olan Dilmen hakkında uzun süre ekranlarda olmayacağı konuşuluyordu ancak sürpriz gelişme yaşandı.

Dilmen, TRT'den aldığı teklifi kabul etti ve bu sezon NTV'de olduğu gibi yine Süper Lig'i yorumlayacak. Dilmen'in kazancıyla ilgili de gündemi sallayacak bir iddia ortaya atıldı.

Yıllık 1 milyon dolar kazanacağı ileri sürülen spor adamı Odatv’nin bu konuya ilişkin sorusunu yanıtladı.

Yıllık 1 milyon dolar iddiasına espriyle “Yanlış yazmışlar aylık olacak” diye yanıt veren Dilmen, söz konusu rakamın gerçek olmadığını dile getirerek 1 milyon dolar iddiasını kesin bir dille reddetti.

Odatv.com


44,535 Bu habere tepkiniz:
 

İLGİLİ HABERLER