Tayt giydiği için bu hale getirdiler

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş, erkek arkadaşı oyuncu Can Topçu tarafından tayt giydiği için dövüldü...


 

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş, bir süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı oyuncu Can Topçu tarafından tayt giydiği için dövüldü. Eniştesini arayarak dayaktan kurtulan Başak Ermiş, “Ölmek istemiyorum, kurtarın beni” diye yardım istedi.

Önceki akşam Can Topçu, Başak Ermiş’in giydiği tayttan rahatsız olarak değiştirmesini istedi. Başak Ermiş, bu isteğe olumlu yanıt vermeyerek oturmaya devam etti. İsteğinin yerine gelmediğini gören Can Topçu, Başak Ermiş’i arkadaşlarının yanında dövmeye başladı. Başak Ermiş, aldığı darbeler sonucu bir süre bayıldı.

"ÖLMEK İSTEMİYORUM, KURTARIN BENİ"

Ermiş ayıldığında eniştesini arayarak “Ölmek istemiyorum, kurtarın beni” diye yardım istedi.Can Topçu ise bu sırada evden kaçtı. Eniştesi tarafından evden alınan Başak Ermiş, annesinin evine götürüldü. 

Hastanede darp raporu alan Başak Ermiş, polis merkezine giderek şikâyetçi oldu. Polis, olayla ilgili çalışma başlattı.

"BİRKAÇ GÜNE CİNAYET HABERLERİNDE GÖRÜRÜZ DİYE..."

Genç fenomen, saatlerce yumruk yediğini ve daha sonra bayıldığını belirterek, “Bayıldıktan sonra beni uyandırmaya çalıştı, uyandığımda gitti. Hemen eniştemi aradım, geldi aldı beni. Darp raporu aldık. Anneme gittim. 3 aydır kendisine bakıyorum kira olsun, yemeği, uçak biletleri, taksileri, telefonu yok kulaklık istemesi sürekli bir şeyler aldım. Babası ömrü hayatı boyunca bu kadar bakmamıştır. Besle kargayı oysun gözünü. Bir daha böyle bir şeye cesaret edeceğini düşünmüyorum. Çevremdeki herkes uyardı, birkaç güne cinayet haberlerinde görürüz diye ama inanmadım” dedi.

ŞİKAYET DİLEKÇESİ VERDİ

Başak Ermiş, bugün, babasıyla birlikte Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Çeliktepe Şehit Bestami Şeker Polis Merkezi’ne gelerek, Can Topçu'dan şikayetçi oldu. 

Odatv.com

 

 

 

 


25,626 Bu habere tepkiniz:
 

İLGİLİ HABERLER